KEDVES KATANING TAGOK KÉRÜNK MINDENKIT HOGY ÜZENŐFALÁN ÉS PRIVÁT ÜZENETEIBŐL AZ 1 HÓNAPNÁL 

RÉGEBBI ÜZENETEKET ÉS KÉPEKET   KITÖRÖLNI SZÍVESKEDJETEK  HOGY NE TERHELJÜK TÚL AZ OLDALT.   A SAJÁT OLDALON LÉVŐ KOMMENTEKTŐL JOBRA EGY PICI PIROS +  OTT TÖRÖLHETŐ.

Kedves Barátaink ! A Faliujságon lehet üzenni egymásnak. A Körpanoráma csoportban is lehet nézni Tévé műsort és sok szép tájat is nézni.Kellemes időtöltést kivánunk Mindenkinek!

Kedves Barátaink! ÚJDONSÁG  A NING RÉSZÉRŐL.       !!!

Ez egy zárt közösség oldal ,ahol   2010. óta a szabadidejét szeretetben,békességben együtt töltő csapat értékes Tagjává váltunk. AZ OLDAL  nem  FIZETŐS  Ezért kérek mindenkit aki velünk akar maradni hogy hivja meg barátait az oldalra .

Kivánunk mindenkinek kellemes idötöltést az oldalon.

!                                          

KEDVES BARÁTAIM EZZEL PRÓBÁLKOZTAM MEGTANULNI HA VALAKINEK ELNYERI A TETTSZÉSÉT ÉS SZIVESEN KÉSZITENE EHHEZ HASONLÓ KÖNYVET,ANNAK SZIVESEN ÁLLOK A RENDELKEZÉSÉRE JÓTANÁCSOKKAL!

KLIKK A KÖNYVRE:

http://snack.to/fduiwjpt

Megtekintések: 1220

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Köszönőm szépen Ágnes hogy fellapoztad.

Nagyon szép az oldalad kedves Kata!

Kedves Kata ,köszönöm szépen hogy megnézted és a hozzászolásod is .

Édesanya egy van ,és mikor már nincs nagyon hiányzik .De szivünkben örökké él.

Szeretettel ,,,,puszillak,,,,Kata

Kedves Sanyi ,köszönöm ,hogy fellepoztad ,és a szép és dicsérő szavakat is.Drága jó anyukámra igy tudok csak emlékezni és szivembe örizni mindig.Nagyon hiányzik .

Szivesen megtanitok mindenkit aki szeretne itt a kataningen valami szépet alkotni és ide kitesszük hogy mindenki lássa. Szeretettel puszim száll felétek...Kata

Drága Erzsike köszönőm ,hogy megnézted és a szép szavaid és a jókivánságod.

Sajnos csak emlékezni és szivünkben örizni tudjuk.Tudom mit érzel hissz én is azt érzem.

Köszönöm hogy a barátom vagy.Sok szeretettel puszillak...Kata

Drága Kata ,köszönőm hogy megnézted  ezt is és a szép szavaid.

Igen sajnos akinek nincs  ,egyforma hiányát érezzük.

Nyugodjanak békében a te szüleid is!Puszillak  Katám 

Köszönőm drága Ágnes.Szivből jött érzések ezek.Nagyon hiányoznak nekem,,,puszillak

Kedves Katika.

Mindkét könyvet végiglapoztam, elolvastam, bár közben potyogtak a könnyeim.

Nagyon megható, és egyben csodálatos, hogy így gondolsz elhunyt szüleidre, nagyon ügyes vagy, szépeket alkottál, gratulálok a könyvekhez.

Jó lenne nemcsak a neten lapozgathatnád, hanem megcsináltatnád 1 pár példányban magadnak, tesókádnak, családtagjaidnak.

ez Örök Emlék, ami mindig a szívedben fog élni tovább.

Ha eljön az idő, (remélem soká), akkor én is fogok ilyet csinálni, mert nagyon megtetszett.

millió puszim küldöm Neked: Klaudia

Drága Klaudia ,köszönőm a dicsérő szavaid .Lehet igazad van ,még  elgondolkozok rajta.

Neked kivánom ,hogy sokáig melletted legyenek a szüleid .Mert addig vagy boldog .

Sok szeretettel puszillak...Kata

Gratulalok a ket konyvednek,sokszor elnemulok, nem kapok szavakat ,mindenhez sok tehetseg,turelem, szeretet kel s mindezek benned meg vannak.Orulok hogy mindezek boldogga tesznek es masokat is tudsz hasonlova tenni.Buszke vagyok rad.

Drága hugicám,köszönőm a dicsérő szavaid  de ne feledd ,mi ebben a nagy szeretetben nöttünk fel,és a mi szüleink mindig bűszkék voltak ránk.Ezt mi visszük tovább ,hissz ez belülröl jön ,te is ugyan ilyen vagy mint én ,hisz két szerető testvérek vagyunk.Mi nem felejtjük el soha  a tanitásukat sem drága szüleinket,mindig szivünkbe örizzük és igy itt vannak velünk.Köszönőm a Jó Istennek hogy ilyen jo testvérem van mint te ,és a kiegészitő gondolatokat amit hozzá tettél .Látod benned is ugyan az van mint bennem.Én is büszke vagyok rád.

RSS

KATANING TV

OLDAL FORDÍTÓ

Cégek

vállalkozások,
hirdetéseit megjelentetjük

az ár megeggyezés szerint
havonta fizetendő!

TÁMOGATÁS

HA TEHETED TÁMOGASD A KATANING OLDALT!

KÖSZÖNJÜK!!!

ISTEN HOZOTT!

FACEBOOK

MÁR A FACEBOOKON IS MEGTALÁLSZ MINKET! LIKE-OLJ BENNÜNKET OTT IS!!!

Születésnapok

Nincs ma születésnapja senkinek

ADMINOK

ooo

free counters

Profilkártya

Betöltés...

© 2019   Created by Bertalan Katalin.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek